Tel:
Chiny Drabina Podnoszkowa producent
Henan Santo Crane Co.,Ltd.
WYBIERZ LEPIEJ, PRZYJDŹ DO ŚWIATA OD 1984 ROKU.

Dom

Henan Santo Crane Co.,Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6

Henan Santo Crane Co.,Ltd.

Z ponad 33-letnim doświadczeniem w produkcji SANTOCRANES jest wyspecjalizowanym dostawcą dźwigów do podnoszenia, transportu, załadunku lub rozładunku materiałów w fabrykach, portach morskich, logistyce, magazynie i tak dalej. Zawsze dążymy do zmniejszenia kosztów personelu, kosztów budowy warsztatów oraz do poprawy efektywności pracy. Współpracujemy ściśle z klientami w celu poprawy ich procesów produkcyjnych, dostarczania rozwiązań, które są zintegrowane, trwałe i zoptymalizowane pod względem technicznym i ekonomicznym.

Zastosowanie przemysłu:


SANTOCRANES obsługuje wiele rodzajów przemysłu i oferuje szeroką listę doświadczeń.

Produkcja

Elektrownia

energia wiatrowa

odlewnie

Jedzenie i napoje

Formowanie wtryskowe z tworzyw sztucznych

Odlewanie

Zasilanie hydrauliczne

Pakowanie / Drukowanie

młyn stalowy

Papier

chemiczne

farmaceutyczne

Gumka

● Port

Szkło

Rolnictwo

Motoryzacja

Uzdatnianie wody

Przestrzeń kosmiczna

Beton / cement / budownictwo

Wojsko / Rząd

Obrabiarka

Górnictwo

Petro Chemical

dystrybucja stali

Wytłaczanie aluminium

Transport i wysyłka

Ocynkowanie

● Instalacja / konserwacja sprzętu

Henan Santo Crane Co., Ltd. zlokalizuje się w mieście Xinxiang, który jest miastem żurawia w Chinach. Naszą marką jest "Żuraw Santo", a zasadą naszej działalności jest "Let The World Relaxed". Zakres dostaw obejmuje całą gamę badań i rozwoju, konsultingu, studiów wykonalności, projektowania, inżynierii, produkcji, transportu, instalacji, szkolenia i usług posprzedażnych. Nowy podnośnik wysokich technologii, podnośnik elektryczny, suwnica bramowa, żuraw portowy, żuraw samochodowy, wciągarka elektryczna, podnośnik nożycowy, podnośnik do ładunków i wyposażenie dźwigów, wszystkie urządzenia podnoszące i nasza innowacja są zbudowane na bazie bezpieczeństwa użytkowników. Nasza fabryka posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji od 1984 roku, a przez minione trzydzieści lat osiągnęliśmy imponujący wynik dobrej wydajności, niezawodności i dostaw wysokiej jakości dźwigów i usług dla naszych klientów. Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo, jakość, opłacalność, dostawa na czas umożliwiły firmie silniejsze i silniejsze. W ostatnich latach uzyskaliśmy certyfikaty ISO9001, ISO14001, OHSAS18000, TUV i CE.

Nasze produkty są szeroko stosowane w energetyce, hutnictwie, transporcie, ciężkich maszynach, energetyce jądrowej, hydrotechnice, lotnictwie i wojsku. Wszystkie produkty można dostosować do Twoich potrzeb. Przywiązujemy wagę do rozwoju rynków zagranicznych, budujemy dobre relacje biznesowe z globalnymi firmami. Jesteśmy liderami rynku w Chinach i preferowanej marce na całym świecie.

Nasze zalety:


1. Fabryka zakłada się w roku 1984. Z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji, jesteśmy profesjonalni.
2. Powierzchnia fabryki - 510000m 2 . Duża zdolność produkcyjna, pomaga klientowi poprawić czas budowy fabryki i oszczędzić więcej kosztów.
3. Eksport do ponad 90 krajów. Bogate doświadczenie w eksporcie sprawia, że ​​oferujemy lepszą obsługę eksportową i pomagają naszym klientom uniknąć większych problemów podczas każdego etapu.
4. Bogate doświadczenie współpracuje z różnymi branżami aplikacyjnymi - w procesie potwierdzania możemy zapewnić bardziej rozsądną sugestię. Pomóż naszym klientom uzyskać najlepszy sprzęt.
5. 2 lata gwarancji, nie martw się usługą aftersale.
6. Dostarczyć instalację zamorską. Aby upewnić się, że żuraw może lepiej służyć do pracy.

7. Zaawansowane urządzenia do przetwarzania i posiadają system zarządzania ścisłą jakością A. Aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości żuraw.

Skupiamy się na korzyściach naszych klientów - wysokim bezpieczeństwie, maksymalnej niezawodności i doskonałej wydajności


Jakość, obsługa i zadowolenie klienta są tam każdego dnia, gdzie należą: Na samym szczycie! Jako producent urządzeń dźwigowych z ponad 32-letnim doświadczeniem SANTOCRANES stworzył doskonałą sieć sprzedaży i serwis posprzedażny. Mamy 42 menedżerów ds. Sprzedaży i 10 inżynierów, szczególnie w celu prowadzenia działalności eksportowej. Wierzymy, że dzięki naszym bogatemu doświadczeniu, możemy zapewnić Państwu profesjonalne rozwiązanie wspierające i usatysfakcjonowane.
Istnieje wiele dobrych powodów dla jakości i obsługi w SANTOCRANES. Dwa najważniejsze: Nasi wykwalifikowani pracownicy oraz wieloletnie know-how w systemach żurawia są stałymi gwarancjami dla optymalnej obsługi przez cały czas.

Znamy życzenia i wymagania naszych klientów i konsekwentnie kierujemy się staraniami. Koncentracja na klienta jest również wyraźnie widoczna w naszych codziennych działaniach. Naszym pierwszym problemem jest maksymalna dostępność systemów żurawia. Specjaliści urządzeń podnoszących pomagają zredukować błędy i przestoje dzięki ukierunkowanej konserwacji zapobiegawczej.

1.Preprzedaż usług

a: Projekt indywidualny projekt dla klientów.

b: Produkty do projektowania i manufaktury według wymagań klienta.

c: Szkolenie personelu technicznego dla klientów.

2.Usługi w trakcie sprzedaży

a: Pomóż klientom w znalezieniu rozsądnych spedytorów przed dostawą.

b: Pomóż klientom wyciągnąć plany rozwiązywania problemów.

Usługi po sprzedaży

a: pomoc klientom w przygotowaniu się do budowy.

b: instalowanie i debugowanie urządzeń.

c: Szkolenie operatorów pierwszego rzędu.

d: Sprawdzaj sprzęt.

e: wezwij inicjatywę do natychmiastowego usunięcia kłopotów.

f: Zapewniać techniczną wymianę.

To wszystko sprowadza się do twojego sukcesu, dlatego w każdej chwili są żurawie - wszystkie zaprojektowane z myślą o długiej żywotności przy maksymalnej efektywności. Dają Ci nie tylko największą wydajność ciężaru, ale także szybkość, elastyczność i precyzję w zarządzaniu najtrudniejszymi zadaniami. Nie naruszają bezpieczeństwa ani jakości. Dążymy do stale poszukujących nowych sposobów na udoskonalanie naszych produktów i usług, aby zaspokoić potrzeby klientów. Oferujemy rozwiązania dla różnych sytuacji. Uważamy, że SANTOCRANES będzie Państwa niezawodnym partnerem w Chinach, aby sprostać wyzwaniom biznesowym i rozwiązać problemy z podnoszeniem.

Nasza obietnica
1.Poraz czasu dostawy
2.Competytowa cena z najlepszej jakości
3.Zaprojektuj niestandardowy projekt zgodnie z życzeniami klientów
4,12 miesięcy gwarancja na produkty
5.24 godziny w usłudze telefonicznej
6.Serwis po sprzedaży: Gwarantowanie części zamiennych, całkowicie szybkie i wydajne, w stanie odpowiadać w czasie rzeczywistym na potrzeby klienta.

Nigdy nie przestajemy słuchać - Nigdy nie przestajmy uczyć się - Nigdy nie przestajemy wprowadzać innowacji

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : SANTO

Ilość pracowników : 600~650

Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-7,000,000

Rok założenia : 1984

pc Export : 90% - 100%

SANTOCRANES, założona po raz pierwszy w 1984 roku, mieściła się w kraju Changyuan, w prowincji Henan, największej bazie produkcyjnej żurawia w Chinach. Specjalizujemy się w projektowaniu żurawia i produkcji, zdobyliśmy certyfikat ISO 9001: 2000, CE, TUV.

Od tej pory firma stale rozwija się i przeszła niezwykłą transformację pod względem wielkości i struktury ... jego lokalizacji ... jego nazwy, a na pewno jej wydajności.

Pasemka:


● W roku 2002, w ramach pojedynczego / podwójnego żurawia podróżnego dźwigowego i elektrycznych produktów wciągniętych, nasza firma została przyznana przez chińską firmę nadzorującą technologię, która została uznana za honorową firmę z tytułu niedbałości w zakresie jakości i usług .

● Firma współpracuje z Finlandią Konecranes w 2003 r. I zaproponowała nowy typ żurawi mostowej o niskim przedziale wewnętrznym z międzynarodowymi kluczowymi zaawansowanymi technologiami dla Grupy Shenyang Lathe.

● W 2004 r. Żuraw portowy Model MU 300t-112m-63m, dźwig QD 75t-125t z kontrolą konwersji częstotliwości na stację wodną, ​​zaprojektowany i utworzony samodzielnie, wypełnij puste miejsce produkcji w Henan.

● W 2005 r. Dostawa żurawia suwnicowego o dł. 75 ton i 120 ton dla mostu Hangzhou Bay Seakross .

● W 2009 r. Całkowite przychody ze sprzedaży wyniosły 1309 milionów yuanów, a podatek dochodowy wyniósł ponad 20 milionów yuanów.

● Spółka zwiększyła swoją obecność i profil i znacznie zwiększyła swoją działalność od roku 2010.

● Utworzenie nowego elektrycznego wciągarki typu FEM / DIN (2010)

● Utworzenie europejskiego żurawia EOT standardowego (2011)

● Utworzenie nowego nowoczesnego obiektu z zaawansowaną linią produkcyjną (2012)

Gdziekolwiek podróż się kończy, cel jest zawsze taki sam: najwyższa satysfakcja klienta.

Usługowe

Jako producent urządzeń dźwigowych z ponad 33 lat firma SANTOCRANES stworzyła doskonałą sieć sprzedaży i serwis posprzedażny. Mamy 42 menedżerów sprzedaży i 10 inżynierów zajmujących się eksportem. Niezależnie od tego, kiedy i gdzie używasz produktów firmy Santo, takich jak suwnice suwnicowe, suwnice bramowe, wciągniki elektryczne, wciągniki łańcuchowe, wciągarki elektryczne, żurawie żurawie, żurawie samochodowe lub inne podobne urządzenia, możemy zapewnić Państwu pełen zakres profesjonalnych rozwiązań wspomagających i zadowolony serwis cyklu życia.

Instalacja

możemy zamówić inżynierów, aby dostarczyli na miejscu instalację żurawia, jeśli potrzebują klienta.

Nasz technik będzie kontynuować instalację i debugowanie całego procesu. Po zaakceptowaniu przez klienta, oferujemy klientom bezpłatne szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji trwające od 3-7 dni.

Gwarancja

W ciągu 12 miesięcy wystąpi jakikolwiek problem z jakością głównego korpusu, nasz inżynier może dotrzeć do miejsca instalacji, aby pomóc Ci w ustaleniu dźwigu.

Zapewniamy 12-miesięczną gwarancję i długą konserwację naszych produktów. W okresie gwarancyjnym dostępne są bezpłatne naprawy lub wymiany (z wyjątkiem części zużywających się) dla naszych produktów pod kątem wad funkcjonalnych (z wyjątkiem czynników sztucznych lub siły wyższej). Po okresie gwarancyjnym ładujemy tylko artefakty w zależności od aktualnej sytuacji.

Usługi po sprzedaży

Okresowe śledzenie dźwigów obsługujących sytuację. Zbieranie komentarzy klientów, opracowanie lepszych produktów i usług.

Utrzymanie żywotności

Wszelkie problemy pojawiają się ze względu na jakość, jaką zajmiemy w pełni, konserwacja żurawia zapewnia bezpieczeństwo i wydajność pracy.

Szkolenie operatorów żurawia

Szkolenie obejmuje obsługę żurawia, konserwację i przegląd, części zamienne żurawia itp.

Firma Zespół

Posiadamy z nami doświadczoną i wyspecjalizowaną pomoc specjalistów z branży, którzy konsekwentnie pracują nad osiągnięciem naszego biznesowego celu, jakim jest zapewnienie najlepszej obsługi sprzętu i maszyn przemysłowych zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Ich zaangażowanie jako zespół jest jednym z głównych powodów wysokiego wzrostu i sukcesu osiągniętego w naszej dziedzinie pracy. Z całym personelem zatrudnionym tylko po jasnym zrozumieniu ich doświadczenia i kompetencji w przemyśle opracowaliśmy dla nich niezbędne szkolenia i sesje szkoleniowe, które pomagają im w dalszym uaktualnianiu najnowszych wydarzeń branżowych, a także jak najlepiej wykorzystać ich możliwości.

Nasz zespół składa się z następujących osób:

analitycy R & D

Pracownicy wykwalifikowani i wykwalifikowani

Kontrolery jakości

Magazynowanie i pakowanie personelu

Technicy i inżynierowie

Henan Santo Crane Co.,Ltd.
No.170 Jinsui Road, Xinxiang, Henan, Chiny (kontynentalne)
Tel:86-373-6389969
Privacy Policy Chiny dobra jakość Travelling Overhead Crane dostawca. Copyright © 2017 - 2019 travellingoverheadcrane.com. All Rights Reserved.