Tel:
Chiny Drabina Podnoszkowa producent
Henan Santo Crane Co.,Ltd.
WYBIERZ LEPIEJ, PRZYJDŹ DO ŚWIATA OD 1984 ROKU.

Dom

Henan Santo Crane Co.,Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Pojedynczy Dźwignia Górna Żuraw na sprzedaż
dobra jakość Pojedynczy Dźwignia Górna Żuraw na sprzedaż
Opinie klientów
Większe dźwigi przynoszą korzyści. Mamy dużą elastyczność. Oszczędzimy czas i pieniądze. To ogromny postęp w naszych procedurach.

—— Wadie P. Kelly

Dobra jakość, dobra cena i serwis, biznes życzeń rozwija się coraz lepiej.

—— Özgür Pehlivan

Firma SANTO prowadzi interesy i produkty z pełną pasją, mają pełną zdolność do wykonywania na zamówienie i badania nowych produktów.

—— Shaju K.Poulose

Im Online Czat teraz
1 2 3 4
Our Company Warehouse Dostawy Installation
Our Company
Warehouse
Dostawy
Installation

Our Company

Office building and production scene.

Warehouse

Carry out "6S", and keep all material and facility of warehouse in order, as well open area where have material stored.

Dostawy

Installation

Overseas installation in client site.

 • Linia produkcyjna

  Znajduje się w mieście Xinxiang, w prowincji Henan, nasze zakłady zlokalizowane w Chinach Crane Hometown-Changyuan County obejmuje ponad 510.000 metrów kwadratowych, mają ponad 10 linii produkcyjnych, a łączne aktywa 5,7 milionów yuanów, firma obecnie szczyci się personelem ponad 2000 osób , w tym 300 osób o średnim lub zaawansowanym tytule zawodowym oraz ponad 450 rodzajów różnego rodzaju urządzeń produkcyjnych i kasowych. Całkowity dochód ze sprzedaży w roku 2016 wynosił 2 359 milionów yuanów, z podatkiem od zysków przekraczającym 30 milionów yuanów.

  Wdrożenie elastycznej produkcji poprzez sterowanie kartą zapewnia kontrolę nad logistyką i cyklem produkcyjnym. Przyjęliśmy także Total Quality Management (TQM), aby upewnić się, że wszyscy pracownicy uczestniczą w kontroli jakości i kontroli w każdym ogniwie produkcyjnym .... Poprzez wprowadzenie nowoczesnych modeli zarządzania produkcją opracowaliśmy technologię i standardy działania, aby zapewnić najlepszą dostawę na czas.

  Zalety:


  W pełni wyposażone warsztaty wytwórcze
  Prasa Sklep z własnymi urządzeniami
  Systemy cięcia plazmowego
  Stacja Robotnicza Żelazna
  Duże sklepy do przechowywania i układania wewnętrznych materiałów
  Dedykowany obiekt do malowania pojazdów
  Dedykowany obszar składowania i układania stali
  Importowane maszyny spawalnicze
  Piła taśmowa
  Dyrekcja Generalna ds
  Strzelnica do blastów

  Zaawansowane wyposażenie:


  Mamy z nami dobrze znane zakłady produkcyjne i są dobrze wyposażone w najnowsze maszyny i urządzenia technologiczne. Pomaga nam w bezbłędnym przenoszeniu materiałów i produktów podnoszących, suwnicy transportowej i suwnicy bramowej zgodnie z pojawiającymi się wymaganiami różnych sektorów przemysłu. Ponadto, w celu efektywnego zarządzania procesami, mamy również wsparcie wykwalifikowanego i doświadczonego działu inżynieryjnego, specjalizującego się w inżynierii projektowej oraz uruchomieniu szerokiego asortymentu urządzeń inżynierskich i maszyn, oferowanych od naszego końca.


  Aotomatic CNC Stały Frezarka I Wiertarka Machine


  Maszyna do cięcia laserowego


  Tokarka CNC


  Cyfrowa maszyna do cięcia plazmowego CNC


  Automatyczna odlewnia gwintu wewnętrznego


  Linia wstępnej obróbki stali


  Tokarki poziome CNC o dużej wytrzymałości


  Szlifierka cylindryczna


  Longmen Automatyczna maszyna do spawania łukowego

 • OEM / ODM

  Znamy wszystkie szczegóły dotyczące aplikacji Crane w każdym przemyśle. Tutaj w Chinach, jesteśmy na szczycie!

  SANTOCRANES łączy w sobie dużą zdolność projektowania i inżynierii w przemyśle fotonicznym z naszymi konkurencyjnymi korzyściami wynikającymi z zintegrowanych możliwości produkcyjnych, wewnętrznego łańcucha dostaw i konkurencyjnej infrastruktury skalowalnej. SANTOCRANES świadczy usługi OEM / ODM i świadczy usługi zleceń produkcyjnych dla wiodących klientów w naszych zakładach produkcyjnych w Chinach i silnych siłach sprzedaży na całym świecie.

  Aby spełnić Twoje wymagania dotyczące wysokiej jakości, efektywnych kosztowo produktów, z szybkim czasem na wprowadzanie produktów do obrotu, firma SANTOCRANES utworzyła i zmontowała zespół OEM / ODM, aby zaspokoić specyficzne wymagania, jakie produkty nie są w stanie sprostać.

  Współpracujemy ściśle z klientami w celu poprawy ich procesów produkcyjnych, dostarczania rozwiązań, które są zintegrowane, trwałe i zoptymalizowane pod względem technicznym i ekonomicznym.

  Pojemności, zakresy i wysokości są praktycznie nieograniczone.

  Zakres dostaw obejmuje całą gamę badań i rozwoju, konsultingu, studiów wykonalności, projektowania, inżynierii, produkcji, transportu, instalacji, szkolenia i usług posprzedażnych.

  Od żurawia do żurawia, żurawia suwnicowego, dźwigu żurawia, wciągnika elektrycznego i żurawia portowego do żurawia mobilnego nasz zespół projektantów OEM / ODM ma doświadczenie w szybkim prototypie po zatwierdzeniu sfinalizowanych specyfikacji. Ponadto uzyskanie certyfikatu ISO-9001 zapewnia dokładność naszych procedur badawczych i rozwojowych o najwyższej jakości. Aby zapewnić pełną satysfakcję klienta, oferujemy także rozszerzony program usług i program gwarancyjny.

  Rozumiemy znaczenie własności intelektualnej klientów, a stabilność i bezpieczeństwo są zawsze kluczowym elementem OEM / ODM firmy SANTOCRANES i świadczą usługi w zakresie produkcji.

 • R

  Zaprojektuj i oferuj optymalne dźwigi, rozwiązania do podnoszenia i transportu materiałów zgodnie z wymaganiami technicznymi.

  Poza wsparciem produkcyjnym mamy również dobrze rozwinięty i nowoczesny dział badawczo-rozwojowy, który jest w pełni sprawny i pozwala na prowadzenie szczegółowych badań nad produktami, a także przeprowadzenie obowiązkowych badań terenowych w celu zapewnienia, że ​​zastosowane technologie i parametry projektowe są następujące: optymalnie wyważone.

  Nasze centrum badawczo-rozwojowe jest odpowiedzialne za zarządzanie techniczne i żuraw dostosowany do potrzeb firmy oraz rozwój wszystkich urządzeń podnoszących z wciągników łańcuchowych warsztatowych do elektrycznego żurawia.

  Prowadzi stałą poprawę istniejących produktów i technologii oraz poszukuje nowych materiałów do opracowywania nowych produktów zgodnie z rozwojem firmy i wymaganiami rynku. Ponadto jest odpowiedzialny za technologię, proces i weryfikację jakości po wprowadzeniu nowych produktów do produkcji.

  Aby zrealizować nasz strategiczny cel, stworzyliśmy zespół produkujący i badawczo-rozwojowy działający na rzecz rozwoju nowych produktów, starych produktów, wsparcia technicznego i doradztwa. Teraz mamy setki pracowników zajmujących się badaniami i rozwojem technologii. Część naszych pracowników R & D specjalizuje się w rozwoju i uaktualnianiu produktów. Inna część zaoferuje pomoc kierownikowi sprzedaży w projekcie. W szczególności oferują profesjonalne doradztwo techniczne i usługi projektowania produktów we wcześniejszym etapie projektu i pomagają menedżerom sprzedaży odpowiadać na różne pytania techniczne na późniejszym etapie projektu. Odgrywają niezbywalną rolę w rozwoju SANTOCRANES.

  Dzięki wsparciu R & D obsługiwanym przez zespół doświadczonych i utalentowanych analityków badawczych ułatwia to nam opracowanie innowacyjnych produktów.
  Przyjęcie cennych ustaleń oraz sugestie w odpowiednich działach w celu uzyskania lepszej gamy maszyn i urządzeń dźwigowych.

Szczegóły kontaktu
Henan Santo Crane Co.,Ltd.

Tel: 86-373-6389969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Henan Santo Crane Co.,Ltd.
No.170 Jinsui Road, Xinxiang, Henan, Chiny (kontynentalne)
Tel:86-373-6389969
Privacy Policy Chiny dobra jakość Travelling Overhead Crane dostawca. Copyright © 2017 - 2019 travellingoverheadcrane.com. All Rights Reserved.